خدمات هوشمندسازی

شرکت اورانوس چهارمحال در زمینه های مختلف خدمت رسانی می کند.
روشنایی هوشمند
روشنایی هوشمند یکی از ویژگی های اصلی خانه هوشمند محسوب می شود. سال هاست کلید های مکانیکی سنتی کنترل سیستم روشنایی منزل را به عهده دارند. با پیشرفت تکنولوژی به مرور زمان پنل های لمسی با قابلیت های بی نظیر خود جایگزین سیستم های قدیمی شده اند. زیبایی ظاهری، کنترل آسان و از هر مکانی، اتوماسیون روشنایی در ارتباط با دیگر تجهیزات در شبکه هوشمند، انواع سناریو ها فقط بخشی از قابلیت هوشمند سازی روشنایی است.
هوشمند سازی سيستم روشنایی در سطح های مختلفی قابل پیاده سازی و استفاده هست. در حالت ایده آل باید بتوان یک لامپ را به طرق مختلف مثل کلید سنتی ، کلید لمسی (تاچ) ، تاچ پنل ، ریموت ، اپلیکیشن موبایل و... خاموش و روشن نمود یا خودش به طور اتوماتیک تابع سناریو ، شدت نور محیط یا حضور افراد خاموش روشن شود یا شدت روشنایی آن کم یا زیاد شود
 
 
سرمایش و گرمایش هوشمند
سیستم امنیتی هوشمند
برق اضطراری هوشمند
کنترل از راه دور

کنترل از راه دور خدمتی دیگر در عرصه هوشمند سازی ساختمان است که توسط میرای ارائه شده است. کلیه تجهیزات متصل به سیستم هوشمند ( با سیم و بی سیم) از طریق تلفن همراه و کامپیوتر با تمام سیستم عامل های موجود از هر جای دنیا قابل کنترل است. تمایز اصلی سیستم کنترل از راه دور میرای قابلیت مانیتورینگ و نمایش آنلاین وضعیت تمامی سنسور ها است. همچنین قابلیت استفاده از دستیار صوتی میرای از راه دور نیز ممکن می باشد.

اطلاع رسانی هوشمند
سیستم صوتی و تصویری هوشمند
پرده هاي برقي هوشمند
آبیاری هوشمند

با سیستم آبیاری هوشمند در خانه ی هوشمند خود میتوانیم گیاهان خود را از طریق باز و بست کردن شیر آب برقی از داخل یا خارج منزل از هر جای دنیا آبیاری کنیم. همچنین این کار به طور اتوماتیک با زمان بندی طی هفته یا حتی اندازه گیری میزان رطوبت خاک نیز قابل انجام خواهد بود.

آسانسور هوشمند
آيفون هاي هوشمند
پريزهاي برق هوشمند
سيستم اعلام حريق هوشمند
© 2022 Your Company. All Rights Reserved.